Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zablokować poparwnia HS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

 

 

Postanowiłem udostępnić wam poradnik, który przedstawia pełną blokadę HS, dzięki której jest możliwe używanie niektórych programów do ReverseEngineeringu, modyfikacji pamięci gry itp. (np. popularny CheatEngine lub Kernel Detective). Zaczynamy:

 

1. Pobieramy HackShield Bypass v1.2 INFO - Dodana możliwość uruchomienia kilku FishBotów, dodana automatyczna blokada sterownika HackShielda, po pobraniu plików pokazuje się odpowiednie okno z informacją.

Spoiler

 

2. Blokujemy kolejno logi i pliki HackShielda

3. Aktualizujemy grę

4. Opcjonalnie blokujemy sterownik HackShielda (polecam blokadę automatyczną)

5. Uruchamiamy grę (normalnie lub dla FishBota)

6. (Opcjonalnie)

Aby zablokować sterownik HSa i móc używać CheatEngine należy zrobić modyfikację w rejestrze (niestety):

 

UWAGA - W systemie Winodws 7 i Vista nie ma takiego wpisu w rejestrze. Niestety - nie będzie można używać CE na tych systemach operacyjnych.

1. Otwieramy Rejestr (Start > uruchom > wpisujemy "regedit" > naciskamy enter)

2. Przechodzimy do klucza "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\EagleNT"

3. klikamy na niego prawym przyciskiem

4. Wybieramy uprawnienia

5. W polu 'Nazwa grupy lub użytkownika" wybieramy każdego użytkownika i w poniższym polu zaznaczamy dla każdego "odmów"

6. Klikamy na zastosuj i wszystkie wyskakujące okienka potwierdzamy klikając tak i klikamy OK

7. Restartujemy komputer i po restarcie cieszymy się CE

 

Poprawnie wykonany punkt 5. powinien wygladać tak (dla każdego kolejnego użytkownika również):

Spoiler

 

 

Bypass posiada również kilka innych funkcji nieopisanych tutaj.

 

Aby zablokować sterownik na systemie Windows 7 lub XP bez konieczności modyfikacji rejestru należy:

 

1.Pobrać program MySecretFolder

2. Zainstalować program z domyślnymi ustawieniami i wpisać swoja hasło

3. Otworzyć konsole CMD (start>uruchom>wpisać cmd.exe>nacisnąć ENTER)

4. Wpisać:

md C:\Windows\system32\Drivers\EagleNT.sys

5. Potwierdzić naciskając ENTER

6. Zamknąć konsole

7. Uruchomić program MySecretFolder

8. Wybrać katalog c:\windows\system32\eaglent.sys

9. Poniżej zaznaczyć "Lock this folder with password"

10. Jeśli wyskoczy okienko z zapytaniem o hasło - podać takie jak przy instalacji lub wymyślić swoje, np. 123

11. Kliknąć "Protect" a następnie OK

12. Gratulacje - sterownik właśnie został zablokowany

Opublikowano

Świetnie kolejny sposób na zablokowanie hsa . :) Może skontaktuj się z autorem tego tematu :

 

To jest ukryta treść, proszę

 

aby dodać go do listy.

Jeśli ci pomogłem, wejdź tutaj :

Kliknij i zaznacz wszystkie kółka aby pomóc innym.

 

 

sigpic1_2.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...